Hertog Jan Vatgerijpt 2019

Het is zover. Hertog Jan heeft zijn nieuwe reeks Vatgerijpt geintroduceerd. Dit jaar hebben ze de Grand Prestige laten rijpen in combinatie met Jenever namelijk in samenwerking met de Nederlandse Jenevers van Hooghoudt, Rutte en Zuiddam.
Volgens Hertog Jan “Op een unieke manier hebben we twee eeuwenoude, traditioneel Nederlandse ambachten laten samenkomen tot Grand Prestige Vatgerijpt 2019. Met als resultaat een geraffineerd palet van aroma’s en smaken. Een eenmalige en exclusieve smaakbeleving.”

Dit jaar heeft Hertog Jan een unieke verassing. Naast de verschillende bieren die gerijpt zijn met Jenever is er dit jaar ook een Jenever gedestilleerd aan de hand van Hertog Jan Grand Prestige. Een unieke belevenis met de rijke smaken van Hertog Jan Grand Prestige in combinatie met hte Jenever van Hooghoudt.

Wees snel!

De Vatgerijpt serie dit jaar gaat heel erg hard. wil je nog een fles bemachtigen, ga dan snel naar  www.hertogjan.nl/vatgerijpt  om je flessen te bemachtigen.