Onze brouwers hebben iets nieuws voor je in petto. Vandaag openen we de Proeftuin van Hertog Jan. Een broedplaats voor nieuwe bieren, waar onze brouwers elk kwartaal experimenteren om tot een bijzondere creatie te komen. Jij kunt een abonnement nemen om het verrassende resultaat te mogen proeven.

De bieren in ons Proeftuin Pakket brouwen we speciaal voor de selecte groep liefhebbers met een abonnement en worden met liefde bij je thuisbezorgd. Met welke innovatie onze brouwers nu bezig zijn, houden we nog even geheim. We kunnen wel alvast vertellen dat we je graag meenemen in hun logboek vol proefnotities.

Altijd je favoriete bier in huis
Naast het Proeftuin Pakket kun je ook kiezen voor het Grand Prestige Pakket of ons Seizoenspakket. Ga je voor ieder kwartaal iets nieuws? Leg je je eigen voorraad Grand Prestige aan? Of luid je elk seizoen in met het bier van dat moment? Selecteer een abonnement en we gaan binnenkort voor je aan de slag.