Op 21 november 2020 hebben ze in de Hertog Jan Brouwerij de Grand Prestige Dag gehouden.Wegens de Corona perikelen konden er geen gasten ontvangen worden in de brouwerij,  daarom deden zij dit nu met een live stream, die via het internet gevolgd kon worden.

Met veel humor werd er gesproken over o.a.:

  • Het ontstaan van de brouwerij.
  • Het brouwproces van hun bieren, speciaal het brouwen van de Grand Prestige.
  • Ook het paradepaardje van Gerard, “Vatgerijpt”,  kwam aan bod.
  • Over onze verzamelaarsvereniging werd ook nog even gesproken naar aanleiding van de vraag over de grote fles die op de achtergrond stond.
  • Gerard vertelde met trots dat hij deze van ons had gekregen.

Tussen hun verhaal door werd er ook een quiz en een proeverij gehouden. Meesterbrouwer Gerard en proefbrouwer Micha, hebben samen het reilen en zeilen in de brouwerij uitvoerig besproken. De uitslag van deze quiz wordt ook op onze site gezet,  zodat iedereen op zijn manier aan deze quiz mee kan doen

Al met al was het een hele zit,  maar de liefhebbers van Hertog Jan hebben er van kunnen genieten,  en ook veel van op kunnen steken.

Veel plezier met de video, welke bewerkt is door Dick Nijland.

Hier kun je de antwoorden downloaden